Ana içeriğe atla

Geleceğe Yatırım

Merhaba Güncem,

Geçirdiğim trafik kazasından sonra geleceğe,çocuğuma yatırım yapmaya karar verdim gördüm ki öz kardeşim 25'li yaşlarında baba olmuş ve neredeyse tüm üniversite arkadaşlarım evlenip genç yaşlarında çocuk sahibi olmuşlar.. Geçirdiğim trafik kazasından sonra geleceğimi-zi düşünüp sağlıklı adımlar atmaya karar verdim..

Önce ismini vermek istemediğim bankadan 181 günlük 'vadeli tl' hesabı açtım 181 gün sonunda vadeli hesabımdaki tüm paramı alıp 'Ortak Hesap' hizmeti sunan bir bankaya paramı havale/eft kanalı aracılığı ile tüm paramı transfer ettim,ve akabinde ismini vermek istemediğim bankasındaki hesabımı kapattım.

Ve ben geleceğe,çocuğuma yatırım yaparken paramın TMSF kurumu tarafından korunduğunu öğrendim pek bir rahatladım.

Artık korkmuyorum çünkü 'Ortak Hesap' sahibiyiz.Detaylı bilgi için buraya tıklamanız yeterlidir :)

Ben ki 47 yaşımda baba olmak istiyorum.Ben gençliğimi yaşamak istiyorum,genç yaşımda baba olmak istemiyorum ve çocuğuma birikim yapmak istiyorum artık korkmuyorum 45 yaşına gelmiş evlenmemiş sayısızca kişi tanıdım.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gelecek

 merhaba değerli çocuğum e. aycan seni hiç genç yaşımda düşünmüyorum hatta eşimi de düşünmüyorum :) ben gençliğimi yaşamak istiyorum ve gençliğimi yaşayacağım 17/18-20li yaşlarımda nasıl yıllarca müzik festivallerine katılıp kamp kurup çadırda kalıp mutlu olduysam,eğlendiysem yaşım 40-45 olacak olması hiç mühim değil ben müzik festivallerine katılıp kamp kuracağım çadırda kalacağım çünkü mutlu oluyorum,eğleniyorum genç yaşımda evlilik ve değerli çocuğum e. aycan üzgünüm seni hiç düşünmüyorum!. ben 2032 yılında (45 yaşımda) evlenip 2034 yılında (47 yaşımda) değerli çocuğum e. aycan -Merhaba Dünya! demesini istiyorum.ben istanbul luyum "34" 2034 yılının uğur getireceğine inanıyorum :) ben gençliğimi yaşamak istiyorum! ve sana birikim yapmak istiyorum değerli çocuğum e. aycan.örnek olmak istiyorum..ki çocuğum da çocuğuna örnek olabilsin..ben 47 yaşımda baba! olmak istiyorum hiç korkmuyorum 50-55 yaşlarında çocuklarını dünyaya getirmiş çift-ler gördüm..gençliğimi yaşamadan hayatı

AY GÖRSEL ÇALIŞMALARIM-IZ

 merhaba değerli okur, 'AY - Ata Yazılım #AYTLD' olarak görsel çalışmalarım-ız aşağıda yer almaktadır ister duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz isterseniz ekran koruyucusu olarak kullanabilirsiniz.

Kazadan Sonra