Ana içeriğe atla

yalnızlık

bir insan yalnızsa yaratıcıdır, yaratıcı!

hayal gücü ile proje-ler geliştirebilir..

bakınız:
ben gördüm ki 45 yaşına gelmiş evlenmemiş bey-ler,bayan-lar gördüm ve hiç bulundukları durumlarından şikayetçi değiller karar verdim ki;

Ben 45-Kırk Beş yaşıma kadar yalnız olmak istiyorum biliyorum ki yalnız insan yaratıcı insandır..47-Kırk Yedi yaşımda çocuğumuzun merhaba dünya! demesini istiyorum..

2034 yılında yani 47 yaşımda baba olunca çocuğumuz pek bir rahat 2050 ve 2100 yıllarını rahatlıkla yaşayabilecek olması pek bir güzel durum..

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gelecek

 merhaba değerli çocuğum e. aycan seni hiç genç yaşımda düşünmüyorum hatta eşimi de düşünmüyorum :) ben gençliğimi yaşamak istiyorum ve gençliğimi yaşayacağım 17/18-20li yaşlarımda nasıl yıllarca müzik festivallerine katılıp kamp kurup çadırda kalıp mutlu olduysam,eğlendiysem yaşım 40-45 olacak olması hiç mühim değil ben müzik festivallerine katılıp kamp kuracağım çadırda kalacağım çünkü mutlu oluyorum,eğleniyorum genç yaşımda evlilik ve değerli çocuğum e. aycan üzgünüm seni hiç düşünmüyorum!. ben 2032 yılında (45 yaşımda) evlenip 2034 yılında (47 yaşımda) değerli çocuğum e. aycan -Merhaba Dünya! demesini istiyorum.ben istanbul luyum "34" 2034 yılının uğur getireceğine inanıyorum :) ben gençliğimi yaşamak istiyorum! ve sana birikim yapmak istiyorum değerli çocuğum e. aycan.örnek olmak istiyorum..ki çocuğum da çocuğuna örnek olabilsin..ben 47 yaşımda baba! olmak istiyorum hiç korkmuyorum 50-55 yaşlarında çocuklarını dünyaya getirmiş çift-ler gördüm..gençliğimi yaşamadan hayatı

AY GÖRSEL ÇALIŞMALARIM-IZ

 merhaba değerli okur, 'AY - Ata Yazılım #AYTLD' olarak görsel çalışmalarım-ız aşağıda yer almaktadır ister duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz isterseniz ekran koruyucusu olarak kullanabilirsiniz.

Kazadan Sonra